Muzyka Podwodna

Muzyka i woda stanowią idealne uzupełnienie. Podwodny dźwięk relaksuje i korzystnie wpływa na ciało i samopoczucie. Zanurzeni w wodzie i stymulującej zmysły muzyce stajemy się częścią tej harmonii a przede wszystkim doznajemy niezwykłej przyjemności.

Aqson kompleksowo realizuje podwodne nagłaśnianie basenów poczynając od rozpoznania potrzeb klienta, przez profesjonalny projekt, po instalację najlepszych i najbezpieczniejszych dostępnych na rynku urządzeń.

Profesjonalne projekty Aqson opierają się na solidnych podstawach. Składają się na nie wieloletnie doświadczenie firmy oraz skrupulatne badania naukowe z zakresu akustyki podwodnej, przeprowadzone przez naukowca i założyciela firmy – Daniela Kopcia. Wyniki jego pracy stały się inspiracją dla uniwersytetów w Oxfordzie i Cambridge do przeprowadzenia dodatkowych badań potwierdzających lecznicze i relaksacyjne oddziaływanie muzyko-hydroterapii na organizm człowieka.

Specjaliści zalecają tę formę terapii, jako technikę relaksacyjną o działaniu antydepresyjnym. Trwają badania nad pozytywnym wpływem muzyko-hydroterapii na dzieci autystyczne i osoby z zaburzeniami słuchu – podwodne dźwięki na zasadzie przewodnictwa kostnego umożliwiają słuchanie muzyki nawet przez osoby z uszkodzeniami błony bębenkowej.

Znane jest oddziaływanie podwodnej muzyki na kobiety w ciąży i na dzieci w fazie prenatalnej. Płynne ruchy ciała matki połączone z muzyką uaktywniają dziecięce zmysły i pozwalają nawiązać lepszy kontakt z otoczeniem. Działa tu zasada dopasowania ośrodków przenoszenia – wody płodowe lepiej i wyraziściej transmitują muzykę dochodzącą z wody w basenie, niż tę rozchodzącą się w powietrzu.

 Nasze doświadczenie i długoletnia obecność na rynku są gwarancją najwyższej jakości podwodnego nagłośnienia basenów w przystępnej, konkurencyjnej cenie. Dlatego z dumą pragniemy zaoferować Państwu nasze usługi.