Projekty

Pierwsza realizacja…

Pierwszą wykonaną realizacją przez firmę Aqson była ekspresowa instalacja we Wrocławskim Parku Wodnym.

Realizacja została wykonana podczas długiego weekendu majowego w 2011 roku. Kilka dni przed tym terminem Daniel Kopeć otrzymał telefon z zapytaniem czy jest możliwa realizacja montażu systemu głośników podwodnych w remontowanym basenie zewnętrznym.

Pomimo lokalizacji firmy w Wielkiej Brytanii i ekstremalnie krótkiego terminu zleceniodawcy decyzja mogła być tylko jedna – INSTALUJEMY!

Szybki kontakt z producentem głośników, z którym współpraca była już wysoko rozwinięta (w tym przypadku norweska firma DNH), spakowanie potrzebnych narzędzi i akcesoriów i kierunek – Wrocław.

W piątek 29 kwietnia 2011 roku o godzinie 20.00 spotkanie już na obiekcie z przedstawicielami basenu, ustalenia techniczne i do dzieła!

Początkowe ustalenia obejmowały montaż tylko 3 głośników lecz po wizji lokalnej ustalono, że optymalną liczbą głośników będą 4 głośniki podwodne. Na całe szczęście Aqson był jak zawsze przygotowany na taką ewentualność.

Instalacja trwała praktycznie 3 pełne doby i na zakończenie długiego weekendu majowego nastąpił odbiór systemu zgodnie z wcześniej ustalonym terminem realizacji.

Zadanie, które wydawało się być technicznie niemożliwym do wykonania zostało wykonane w 100%.

Ale cóż… tak właśnie działa Aqson 🙂

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.